Подробнее на сайте: https://medicinearea.ruhttps://italianmedicine.ru https://elmedicino.ruhttps://firehealth.ruhttps://fullmedicine.ru https://primemedicine.ru
https://qualitymedicine.ru https://caremedicine.ruhttps://enjoyhealth.ruhttps://honeymedicine.ruhttps://luckmedicine.ru https://boomhealth.ruhttps://plusmedicine.ru
https://forcehealth.ruhttps://youmedicine.ru

Nejlepší výhledy na Paříž zdarma

Nejlepší výhledy na Paříž zdarma

Většina návštěvníků směřuje na Eiffelovu věž, aby se mohla na Paříž podívat z ptačí perspektivy, ale za cenu převyšující 12 EUR většinou musí pro tento výhled vystát několikahodinovou frontu a ještě se na věži tlačit s mnoha dalšími turisty.

Telefonní čísla v nouzi

Telefonní čísla v nouzi

Před cestou do francouzské metropole si nezapomeňte zajistit cestovní pojištění, i když někteří z Vás jej mohou mít k platební kartě od Vaší banky zdarma.

Nikomu z Vás rozhodně nepřejeme, aby se mu při cestě do Paříže cokoli stalo, ale jak se říká, štěstí přeje připraveným. Určitě nebude od věci si alespoň zapsat následující informace.

Malý francouzský slovníček

Malý francouzský slovníček

Zde je pár frází a užitečných informací ve Francouzštině. Francouze vždy potěší, pokud je alespoň pozdravíte v jejich mateřštině. Určitě jste si všimli, že někdy k angličtině nejsou právě přívětiví, tak proč nezkusit alespoň pozdrav.

Český konzulát / Ambasáda

Český konzulát / Ambasáda

Pokud byste se někdy dostali v Paříži do nesnází, například se ztrátou dokladů, určitě bude nejjednodušší řešení skrze české velvyslanectví v Paříži.

<<  1 [2

Výhodné ubytování

Nebo zkuste

Booking.com

Vyzkoušejte

Co si ještě přečíst