Aplikace do mobilu

A hned můžete mít malého kapesního průvodce

3.0/5 hodnocení (8 voleb)
Aplikace do mobilu

Dnes už má chytrý mobil téměř každý a i v Paříži se Vám bude hodit. Existuje spousta zajímavých aplikací, které Vám pomůžou s dopravou ve městě, orientaci v památkách i popisy atd. Pojďme se podívat na ty zajímavé.

Next Stop Paris - RATP

velibAplikace Vám najde spojení i na zadanou adresu, ideální, pokud hledáte spojení do hotelu. Zároveň zde najdete popis památek, audioprůvodce a spoustu dalších užitečných věcí.

Next Stop Paris - RATP Android |Next Stop Paris - RATP iOS

 

 

Paris Metro Guide

velibAplikace, které Vám pomůže s orientací v metru. Stačí zadat výchozí a konečnou stanici, aplikace Vám následně najde nejjednodušší možnost, jak se do cíle dostat. Určitě stojí za vyzkoušení.

Průvodce na Android

 

 

Vélib

velibAplikace, které Vám na mapě města ukáže stojany s koly ve Vašem okolí a zároveň dostupnost kol a jejich počet na jednotlivých stojanech. Zároveň máte k dispozici nejrůznější tipy na výlety, informační servis a podobně.

Vélib na Android | Vélib na iOS

 

 

RATP aplikace

ratpVětšina turistů v Paříži využívá městskou hromadnou dopravu a tahle aplikace Vám v jejím použití pomůže. Jsou v ní nejrůznější mapky RER, Metra, autobusů atd. Stejně tak tam jsou i jízdní řády, aplikace najde nejbližší stanici, zjistí za jak dlouho přijede vlak do stanice atd.

RATP Android | RATP iOS | RATP Windows

 

 Disneyland aplikace

disneyland appVelmi užitečná aplikace pro návštěvníky parku, která Vám ukáže čekací lhůty na jednotlivých atrakcích, samozřejmě i popisy a další informace, jako i mapky areálů atd.

Disneyland Android | Disneyland iOS

 

 

Ulmon průvodce

ulmonS touto aplikací budete mít k dispozici offline mapy města, infomace o památkách i s popisem a navigací na mapě, nejrůznější tipy na zajímavé akce, hotely, obchody a spoustu dalších drobností, které Vám zpříjemní pobyt v Paříži.

Ulmon Android | Ulmon iOS

 

Louvre

louvre appAplikace Vám najde všechna díla, ukáže Vám doplňkové informace a zároveň umístění, patro i místnost, ve které se obraz nachází. Ideální si projít ještě před návštěvou, protože v Louvre je neskutečné množství artefaktů a je dobré si vybrat to, co nás zajímá.

Louvre pro iOS

 

Audioviator

audioviatorTato aplikace Vám nejen v Paříži podle gps pozice nabídne audioprůvodce,který Vám o dané památce řekne všechny zajímavé informace, stačí si vybrat. Bohužel v angličtině, ale pokud ovládáte, ideální aplikace.

Audioviator pro Android

 

Samozřejmě jak google play, tak i na iTunes najdete spoustu dalších zajímavých aplikací, pokud byste měli zajímavý tip, určitě napište do komentářů a my aplikaci určitě přidáme.

Napsat komentář

Komentujete jako host. Volitelně se můžete níže přihlásit.

Výhodné ubytování

Nebo zkuste

Booking.com

Vyzkoušejte

Co si ještě přečíst