Doprava z letiště v Paříži

Jak pohodlně do centra Paříže z CDG, Beauvais i Orly

Doprava z letiště v Paříži

Pařížská letiště - především CDG, patří k nejvytíženějším letištím v Evropě a cesta do centra Paříže může být někdy trochu komplikovaná. Obzvlášť, když přiletíte do Paříže poprvé a hned na letišti hledáte svůj autobus nebo taxi do centra.

Není nad to se podívat přímo z domova, najít nejvhodnější spoj a provést rezervaci, pokud je to možné.

Doprava z letiště Beauvais BVA

Doprava z letiště Beauvais BVA

Letiště Beauvais je nejpoužívanější Pařížské letiště pro nízkonákladové letecké společnosti. Jeho nevýhodou je vyšší cena dopravy do centra města, která převyšuje cenu dopravy z letiště Orly i CDG, z české republiky sem létají např. Wizzair, Ryanair i Easy jet.

Letiště naleznete 80km severně od Paříže v Tille u města Beauvais a zde naleznete možnosti, jak se do centra Paříže dostat.


Doprava z letiště Charles De Gaulle - Roissy CDG

Doprava z letiště Charles De Gaulle - Roissy CDG

Letiště Charles de Gaullle patří co do počtu přepravených cestujích na 2. místo v Evropě. Letiště nabízí spojení jak po Evropě, Londýn, Barcelona, Řím a další, tak i mimoevropské lety. Z České republiky zde léta ČSA a také Travel service, ostatní nízkonákladové společnosti využívají spíše letiště na periferii Paříže, nicméně pokud přiletíte na CDG, ušetříte za dopravu do centra.

Doprava z letiště Orly-Sud ORY

Doprava z letiště Orly-Sud ORY

Letiště Orly se používá především k vnitrostátním letům z Paříže například do Marseille a dalších měst v Jižní Francii. Orly je proto malé letiště, ale za cestu do centra Paříže zaplatíte nejnižší  náklady na dopravu. Z Orly do centra Paříže se dá dostat několika způsoby, pojďme se na ně podívat.

Výhodné ubytování

Nebo zkuste

Booking.com

Vyzkoušejte

Co si ještě přečíst